|
|||||||
![]() 16-03 / 22:15 - Christian D. Eriksen 16-03 / 22:12 - UEFA Champions League 2009-201... 16-03 / 22:09 - Jong Ajax 16-03 / 21:56 - + & - punten van vandaag D... 16-03 / 21:55 - Ajax A-jeugd 16-03 / 21:31 - [Centraal] Feyenoord 16-03 / 21:27 - Maarten Stekelenburg ![]() 16-03 / 17:55 - Bond|AJAX - Afellay accepteert straf en is terug tegen Feyenoord (VI) 16-03 / 15:51 - wijmaajax - Affelay heeft 3 duels schorsing en enoh vrijgesproken. Kijk op Voor Pagina 16-03 / 15:01 - wijmaajax - word nog onderzocht door de knvb 16-03 / 14:50 - c0linn - weet iemand iets van die schorsing ofzo van affelay en misschien ook enoh? 14-03 / 18:32 - afca-kaatsheuvel - ja ik ben nu in centrum bij me pa en ik hoorde in een keer Dale Cavese door de straat galmen dus.. 14-03 / 18:32 - Pushkin - haha in de kets Mike? 14-03 / 18:29 - rastoe - Joduh! 14-03 / 18:27 - afca-kaatsheuvel - haha er rennen hier gewoon juichende kinderen door de straat. Fantastisch!:D
'Suarez gaf zelf toe dat hij zich liet vallen'
Datum post: 04-02-10 08:10 - Gepost door: 343 - Bron: Elfvoetbal.nl - Aantal keer bekeken: 1434 - Aantal reacties: 7 www.ajaxfans.net Het moment in de 54e minuut zorgde ervoor dat Ajax in een zeer moeizame wedstrijd in de eigen ArenA op voorsprong kon komen. "Hij komt op me af. Ik trek mijn been op het laatste moment nog in. Ik raak hem heel licht aan, maar hij gaat heel gemakkelijk naar de grond", vervolgde De Fauw tegenover de NOS. www.ajaxfans.net "Natuurlijk speelt het afgelopen weekend mee. Suarez kreeg toen geen strafschop." Dertien minuten later was de wedstrijd voor De Fauw zelfs voorbij. Hij vloerde Siem de Jong, nadat scheidsrechter Bas Nijhuis weigerde te fluiten toen zijn assistent de vlag omhoog stak vanwege buitenspel. Ajax kreeg zijn tweede strafschop en De Fauw zijn tweede gele kaart. "De lijnrechter zwaait met zijn vlaggetje. Ik loop naast Nijhuis en hoor dat hij in zijn oortje een signaal doorkrijgt. Wij staan even stil en De Jong is er vandoor. Die neemt eerst de bal aan met zijn hand en zoekt dan wel uitdrukkelijk mij op." www.ajaxfans.net "Of ik me bestolen voel? Ja. Suarez trapt later een bal weg na het fluitsignaal en krijgt geen geel. Ik ben nu komend weekend geschorst, terwijl we uitgerekend tegen mijn oud-club Sparta spelen." De Fauw baalde nogmaals. "Het is zo jammer dat niemand hier iets aan kan doen."
Gepost door:
El ninho
(04-02-10 11:37)
Waar maken we ons zorgen over?? Vorige week hadden wij minstens een penalty moeten krijgen. Nu krijgen we er een heel gemakkelijk nou en!!! 3 punten klaar!!!
Gepost door:
Crouch89
(04-02-10 10:13)
De eerste was ook geen penalty, maar vond het ook geen schwalbe. Maar hij moet niet zeuren, want zelf houd ie zijn been omhoog, in de hoop dat Suarez ertegenaan loopt. Nou probeert ie zich een beetje goed te praten.
Gepost door:
AJAX34
(04-02-10 09:12)
De Fauw heeft Suarez licht geraakt, dat is genoeg om iemand op snelheid uit balans te brengen, dus strafschop. Moet Suarez dan door het midden geschopt worden om een penalty te krijgen. En als Suarez tegen De Fauw zegt dat hij zich laat vallen. doet hij dat om hem een beetje op stang te jagen.
Gepost door:
sincere1983
(04-02-10 08:41)
OVer die 1e penalty kan ik me voorstellen dat er daar twijfels over zijn (al moet die de fauw gauw zijn harses houden want hij overdrijft het ook). Die de fauw maakt wel degelijk contact en elke echte spits zal zich dan laten vallen. Gewoon DOM! Wat Jaap Stam bij EL al zei: Je kan je ook afvragen of de Fauw niet gewoon dom was dat hij 2x zo ingrijpt in de 16..
Gepost door:
AFCA_MT
(04-02-10 08:23)
Bla bla Davy...Tomasson laat zich ook iedere keer vallen en daar hoor je niemand over, Suarez word tegen gehouden en dat is een strafschop, het enige waar je volgens mij over zou kunnen twijfelen was of hij ooit nog bij die bal kon komen maar dan nog; terechte strafschop. Jou opmerking dat hij een doodschop kon verwachten vind ik een stuk zieker!! |