|
|||||||||||||
![]() 03-09 / 23:39 - Op naar de stembus 03-09 / 23:35 - San Marino - Nederland 03-09 / 23:28 - Frankrijk 03-09 / 23:28 - + & - punten van vandaag D... 03-09 / 21:41 - Wat luister je nu? [Deel II] 03-09 / 21:01 - Voorrondes Champions League 03-09 / 20:17 - Jeroen Slop ![]() 01-09 / 13:49 - afcaniels - Haha, ik wist ook niet precies hoe de regel was, maar goed, als er maar een paar nullen bij de bankrekening opkomen:P 01-09 / 11:08 - Leonajax - Vergeet wat ik gezegd heb :p 31-08 / 22:33 - biglaars - Van Der Vaart is leuker voor Ajax. 31-08 / 08:07 - Leonajax - @afcaniels: Huntelaar heeft niet in de jeugd van Ajax gespeeld hoor, Psv zou dat eerder krijgen lomdat agovv? dacht ik hem toen haalde en een jaar daarna al naar heerenveen ging? 30-08 / 23:09 - afcaniels - Volgens voetbalprimeur.nl en Vi.nl zou Huntelaar rond zijn met Schalke 04. Ik neem aan dat hier een financiële meevaller voor Ajax aan zit te komen i.v.m. opleidingskosten o.i.d.? 29-08 / 17:33 - denpingelaar - Yesssss, dat is mooi thuis komen 29-08 / 16:32 - -TheGodfather- - We staan inderdaad waar we horen nu, al is het misschien op alfabetische volgorde, we staan weer op één. 29-08 / 16:26 - Leonajax - Ajax 1e yeahhhhh :d
Luque meldt zich op de training
Datum post: 02-07-09 14:53 - Gepost door: IvM - Bron: Ajax.nl - Aantal keer bekeken: 1512 - Aantal reacties: 14 Albert Luque meldde zich donderdagochtend bij de training van Ajax 1. De Spanjaard werd afgelopen seizoen verhuurd aan Malaga, maar heeft nu in Amsterdam de voorbereiding op het nieuwe seizoen hervat. www.ajaxfans.net De huurovereenkomst van Luque aan het Spaanse Malaga liep tot 1 juli 2009. Zijn contract bij Ajax loopt nog tot medio 2010, dus hij begon vandaag op de Toekomst 'gewoon' aan de training. In vergelijking met zijn Ajax-collega's heeft hij iets langer vakantie gekregen. Dit had ook te maken met het feit dat hij onlangs vader is geworden van een tweeling. ,,Het gaat goed met me”, zei Luque in een korte reactie na de training. ,,Hoe mijn toekomst er uitziet, weet ik nu nog niet. Er is een nieuwe trainer, dus daar zal ik mee moeten praten.” www.ajaxfans.net Onder de hete zon werd Luque net als de andere Ajacieden onderworpen aan een behoorlijk lange training. Het was de enige oefensessie van vandaag voor de selectie van Martin Jol. De middagtraining is komen te vervallen.
Gepost door:
AchtColaAchtBier
(05-07-09 12:38)
Quote van JariLitmanen10 : Helemaal mee eens.
Gepost door:
Brandon
(04-07-09 11:25)
Gewoon voor wat miljoenen verkopen, dan is ook dat salaris geen probleem meer, hij heeft zelf al aangegeven liever in Spanje te spelen.
Gepost door:
lange82
(03-07-09 11:44)
Dik 2!miljoen per jaar. Wanneer je hem geen basisplaats geeft is het weer kapitaal vernietiging, plus het feit dat de man een ongeinterreseerde indruk op me achter laat en heeft aangegeven liever in Spanje te vertoeven... Ik zeg, probeer deze man zsm aan een andere club te helpen! Mijn mening.
Gepost door:
JL10
(02-07-09 22:02)
Luque mag van mij blijven. In zijn eerste seizoen heeft hij in mijn ogen ook prima gepresteerd tot die prutser van een Adrie Koster hem opeens er naast zette. Zijn statistieken dat jaar waren ook absoluut niet slecht. Al speelt Luque op halve kracht kan hij tegen veel clubs het verschil maken. Houden dus
Gepost door:
the_puta_madre_killer
(02-07-09 18:54)
hij wil toch liever voetballen in spanje dus wat maakt het nog uit!
Gepost door:
-TheGodfather-
(02-07-09 18:33)
Die jongen wil gewoon graag terug naar Spanje dus ik neem aan dat dat nog wel gaat gebeuren. Jammer, had hem graag nog eens is het Rood-Wit gezien, veel te roeg afgeschreven die jongen!
Gepost door:
AFCA_MT
(02-07-09 17:33)
Quote van cirebon : ik denk dat dat het grootste probleem is, hij heeft in de voorbereiding al laten weten niet graag terug te willen, goede voetballer maar een waardeloze mentaliteit
Gepost door:
Ajax 4 ever
(02-07-09 16:20)
ben bang dat deze jongen zn beste jaren heb gehad. zoals hij bij depor was wordt hij nooit weer. heb het bij malaga wel redelijk gedaan maar wij willen toch toppers.... dan moet je hem niet nemen. al ben ik het eens met de mensen die roepen liever luque dan kennedy of rommedahl.
Gepost door:
neckus
(02-07-09 15:27)
Mooi, geef die man een rugnummer, een shirt, paar sokken en een broekje... en voetballen maar. Nu eens een echte kans. Niet één potje tegen NAC ofzo en dan zeggen: hij's slecht.
Gepost door:
Edinho.09
(02-07-09 15:13)
een fitte luque (in de deportivo tijd) schat ik ook zeker wel hoger in dan elia maar ik denk niet dat hij dat hoge niveau gaat halen in amsterdam hij heeft t namelijk alleen in spanje waargemaakt. maar ik zou hem er liever bij hebben dan rommedahl en of kennedy maar dat vind ik persoonlijk
Gepost door:
cirebon
(02-07-09 15:05)
tja een fitte luque schat ik nog altijd hoger in dan een elia eerlijk gezegd ? ik hoop alleen wel dat hij zich kan herpakken en niet weer met zo'n ongeintresseerde houding gaat rond lopen sjokken ? |