|
|||||||
![]() 16-03 / 14:30 - Aardbeving in Haïti 16-03 / 14:15 - [Centraal] Feyenoord 16-03 / 13:52 - De Ontknoping 16-03 / 13:12 - [Centraal] FC Twente 16-03 / 13:02 - [Centraal] Roda JC 16-03 / 12:47 - RKC - Ajax 16-03 / 12:32 - Ismaïl Aissati ![]() 14-03 / 18:32 - afca-kaatsheuvel - ja ik ben nu in centrum bij me pa en ik hoorde in een keer Dale Cavese door de straat galmen dus.. 14-03 / 18:32 - Pushkin - haha in de kets Mike? 14-03 / 18:29 - rastoe - Joduh! 14-03 / 18:27 - afca-kaatsheuvel - haha er rennen hier gewoon juichende kinderen door de straat. Fantastisch!:D 14-03 / 18:27 - tasdfm - Tot volgende week allemaal 14-03 / 18:26 - Geraldo - oookee Toby.. 14-03 / 18:26 - tasdfm - Succes 14-03 / 18:26 - 343 - Volgende week. Ik ga nu met een relaxed gevoel boven de pot hangen.
Enoh kijkt uit naar duel met Cape Town
Datum post: 29-06-09 17:01 - Gepost door: Bart - Bron: Ajax.nl - Aantal keer bekeken: 761 - Aantal reacties: 13 Eyong Enoh ontmoet aanstaande zaterdag tijdens de oefenwedstrijd Ajax - Ajax Cape Town veel oud-ploeggenoten. De Kameroener speelde tot vorige zomer bij de Zuid-Afrikaanse club. www.ajaxfans.net Enoh meldde zich vandaag weer bij Ajax. De Afrikaan had interlandverplichtingen met Kameroen en kreeg daardoor nog een weekje extra vakantie. Al is extra niet het juiste woord, want in totaal had hij deze zomer nog geen tien dagen écht vrijaf. Enoh werd maandagochtend net als de andere teruggekeerde internationals onderworpen aan medische en fysieke tests op de ArenA. Daarna bekeek hij op de Toekomst het laatste stukje van de training van zijn ploeggenoten, voor wie de voorbereiding vorige week al begon. www.ajaxfans.net De middenvelder vindt het leuk dat Ajax het zaterdag opneemt tegen Ajax Cape Town. Enoh speelde er van 2006 tot de zomer van 2008, toen hij na een succesvolle stage een contract bij Ajax tekende. ,,Ik ken nog veel spelers van het eerste van Ajax Cape Town”, zegt hij. ,,Ik denk dat zeker vijftig procent van mijn oude ploeggenoten er zaterdag bij zal zijn. Ook heel wat spelers hebben inmiddels net als ik de overstap gemaakt naar clubs in Europa.” www.ajaxfans.net Hij ziet het duel met Cape Town als een 'souvenir': iets dat hem terug doet denken aan zijn tijd dat hij actief was in Kaapstad. ,,Ik kijk er erg naar uit om mijn oude teamgenoten weer te zien. Maar of ik speel, weet ik nog niet helemaal zeker. Ik begin natuurlijk vandaag pas met de voorbereiding. Maar als ik speel, ga ik er helemaal voor.” www.ajaxfans.net De laatste keer dat Ajax tegen Ajax Cape Town speelde was in de winterstop van seizoen 2006-2007. In eigen huis won Cape Town toen verrassend met 3-1. ,,Of Cape Town opnieuw kan stunten?”, zegt Enoh. ,,Dat moet zaterdag blijken.”
Gepost door:
daw-ajax
(30-06-09 20:23)
Quote van aj_ax : Dat is dus precies wat ik zeg als je goed leest!! Hij werkt heel hard maar maakt veel te vaak de verkeerde keuze als hij in balbezit is, wat weer tot balverlies lijdt!
Gepost door:
peten01v
(29-06-09 21:08)
Quote van -TheGodfather- : Ja klopt! Soms loopt hij teveel met de bal maar het kan een uitstekende middenvelder worden!!
Gepost door:
-TheGodfather-
(29-06-09 20:33)
Erg goede voetballer, de afpakker die we zo lang misten, met een supermetaliteit. Mits hij het 'wilde' uit zijn spel weet te krijgen wordt dit een echte topper!
Gepost door:
343
(29-06-09 20:14)
Laten we het centraal houden, Cirebon. Is al een topic over. TIP: als er nieuws is wat nog niet geplaatst is; stuur mij (of een andere mod) een pb.
Gepost door:
cirebon
(29-06-09 20:07)
Ajax moet de belastingdienst alsnog 5,2 miljoen euro betalen. Het gerechtshof in Den Haag wees maandagmiddag het beroep van de Amsterdamse club tegen een naheffing van loonbelasting af. De naheffing heeft betrekking op de transfers van de Georgiër Shota Arveladze en de Deen Michael Laudrup in de zomer van 1997. De belastinginspecteur is van mening dat Ajax in het kader van de transfers betalingen heeft gedaan die de club voor fiscale doeleinden had moeten aanmerken als loon, hetgeen niet is gebeurd. Het Hof heeft geoordeeld dat de naheffingsaanslag terecht en niet tot een te hoog bedrag is opgelegd. Het hoger beroep werd ongegrond verklaard. Ajax trof terzake in het boekjaar 2007/2008 reeds een voorziening van 2,1 miljoen euro, exclusief heffingsrente. De Amsterdamse club beraadt zich op het instellen van beroep in cassatie. Ajax kocht strafvervolging in 2005 af, door toentertijd een schikkingsvoorstel van een half miljoen euro te accepteren. da's niet best ! maar wel vreemd ? wat heeft een schikkingsvoorstel dan voor een zin?
Gepost door:
AFCAmuiden
(29-06-09 20:04)
Speelt lekker op het middenveld, vooral die eerste 2/3 wedstrijden. Heeft een goede motivatie, en dat maakt hem alleen al beter dan sommige andere spelers.
Gepost door:
aj_ax
(29-06-09 20:00)
Gepost door: daw-ajax (29-06-09 19:52) Goede verdediger maar slechte voetballer. Hier bedoel ik mee dat hij heel veel ballen goed afpakt maar dan een slechte voortzetting heeft. wat lul jij nou dan enoh is juist een hele goede voetballen iedereen moest zo zijn zo positief als ze 1 -0 achter staan zegt hy nog tandje boven op en zelfde als 1 - 0 voor duss jij bent geen voetballer
Gepost door:
daw-ajax
(29-06-09 19:52)
Goede verdediger maar slechte voetballer. Hier bedoel ik mee dat hij heel veel ballen goed afpakt maar dan een slechte voortzetting heeft.
Gepost door:
ajaxnumber1
(29-06-09 18:16)
ik denk die zien we denk ik later in de cl finale bij een andere grote ploeg in de basis over 6 jaar ofso |